Internet Download Manager

Home News Download Contact Us Features Language support

Internet Download Manager Registration

Select Language 

  Özel alışveriş bilginizin korunması ve güvenliği bizim önceliğimizdir. Tonec Inc.'in bir bölümü IDM son derece güvenli bir ortamda hizmet vermektedir. Tarayacınız ve bu site arasındaki iletişim şifrelidir ve korunur. Resime tıklayarak SSL sertifikamızı doğrulayabilirsiniz. Bu sitede kredi kartı bilgilerinizle işlem yapılmadığına ve tutulmadığına dikkat edin. Kredi kartı alışverişiniz ünlü güvenli olan kredi kartı işlemcileri tarafından işlenecektir.

30 günlük deneme süresinden sonra deneme sürümünü kullanmayı bırakıcağınızı (kaldıracağınızı) unutmayın! IDM'yi kullanmaya devam etmek isterseniz, tam özellikli IDM sürümünü almak için kayıt olmalısınız.

BUGÜN tam sürüm Internet Download Manager'i Tonec Inc.'den özel fiyat $24.95 ile satın alın ($29.95 yerine). Tüm gerekli bilgiler satın aldıktan hemen sonra gönderilecektir. Sadece sonraki sayfadaki formu doldurun.IDM'yi kredi kartı ile çevrimiçi satın alamıyorsanız aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz:

Additional payment methods for United States:
Click on the button of your preferred purchase option
     


Internet Download ManagerInternet Download Manager serial numarasını yetkili satıcımız olan http://www.internetdownloadmanager.com.tr adresinden satın alabilirsiniz. Ödeme seçenekleri: Banka havalesi / EFT, kredi kartı, paypal ve mobil ödeme.

Avea Mobil ÖdemeAvea cep telefonu hattınız mevcutsa eğer dmanager yazıp 7979'a SMS göndererek 1 yıl, 1 pc tam sürüm kullanım lisansınızı anında satın alabilirsiniz (7/24). Avea Mobil Ödeme için ücret: 40.00 TL (KDV dahil)

TurkcellMobilÖdemeTurkcell cep telefonu hattınız mevcutsa eğer dmanager yazıp 7979'a SMS göndererek 1 yıl, 1 pc tam sürüm kullanım lisansınızı anında satın alabilirsiniz (7/24). TurkcellMobilÖdeme için ücret: 40.00 TL (KDV dahil)

Vodafone Mobil ÖdemeVodafone cep telefonu hattınız mevcutsa eğer dmanager yazıp 7979'a SMS göndererek 1 yıl, 1 pc tam sürüm kullanım lisansınızı anında satın alabilirsiniz (7/24). Vodafone Mobil Ödeme için ücret: 40.00 TL (KDV dahil)

Turkcell kullanıcılarının gönderdiği her SMS 50Kr (KDV ve ÖİV dahil), Vodafone kullanıcılarının gönderdiği her SMS 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Avea kullanıcıları için mobil ödeme servis bedeli 7979 numarasına gönderilen her mesaj için 50Kr'dur. Bilgilendirme mesajları ve Turkcell kullanıcılarının 7979'a gönderdikleri SMS'ler ücretsizdir. Mobil ödeme servisinin sunulabilmesi için üyelik kapsamındaki bilgilerinizin iş ortakları ile paylaşılması gerekmektedir.
Avea Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
TurkcellMobilÖdeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Vodafone Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 Diğer yetkili satıcılar (güvenli ödeme için diğer seçenekler)

Satıcı Satın alma seçenekleri Satın alma formu dilleri

ShareIT Faks(Kredi Kartı), Posta, Çek, Havale, Banka/Telgraf Havalesi, NakitEnglish, Deutsch, Español, Français, Italian, Português, Nederlands, Svenska, Norsk, Dansk, Suomi, Czech, Magyar, Polski, РусскийKayıttan sonra aşağıdaki avantajlara sahip olacaksınız:

  • Internet Download Manager'i tek bilgisayarda herhangi bir amaç için kullanmak için lisans
  • Maksimum indirme performansı için yerleşik indirme hızlandırıcı gibi deneme sürümünde olmayan ek özellikler
  • Deneme sürümünde olan kullanım sınırlaması yok
  • Öncelikli teknik destek
  • Bir yıl boyunca IDM'nin yeni sürümlerine ÜCRETSİZ güncelleme

IDM Ödülleri

More Awards
and testimonials

Privacy Policy

Internet Download Manager, Tonec Inc. E-mail: info@tonec.com
© 1999-2015. All rights reserved.